Realitní zpravodaj

Další novela stavebního zákona se dotýká i drobných stavebníků

Další novela stavebního zákona se dotýká i drobných stavebníků
25.4.2025 - Novela energetického, stavebního a dalších zákonů přináší klíčové změny v oblastech ukládání energie, flexibility sítí a agregace. Změny přináší také pro běžné stavebníky. Změny nemusí..

Víte, kdy naposledy proběhla kontrola vaší střechy? A proč je dobré to vědět?

Víte, kdy naposledy proběhla kontrola vaší střechy? A proč je dobré to vědět?
23.4.2025 - To by měla být jedna z otázek při prohlídce nemovitosti, kterou chcete koupit. Střecha je zcela zásadní pro stav celé nemovitosti. Střídající se počasí a mnohé další vlivy způsobují..

Nových bytů se v Praze v prvním čtvrtletí prodalo i přes rostoucí ceny nejvíc v historii

Nových bytů se v Praze v prvním čtvrtletí prodalo i přes rostoucí ceny nejvíc v historii
22.4.2025 - Poptávka po novém bydlení v Praze je stále velmi vysoká, na začátku letošního roku dokonce rekordně. Developeři během prvních třech měsíců letošního roku prodali celkem 1980 nových bytů,..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Real Na-Max s.r.o. » Nemovitosti » Prodej byty 2+kk, 30 m² - Znojmo

Prodej byty 2+kk, 30 - Znojmo, Ev.č.: 00009

01
02
03
04
05
06
07

Kontaktujte makléře

David KulhánekDavid Kulhánek
+420 603 304 327
[email protected]
IČ: 88740072

nabídka nemovitostí makléře

Real Na-Max s.r.o.Real Na-Max s.r.o.
Za Tratí 3760/1b
Znojmo
+420 603 304 327
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+kk
LokalitaAkátová 3755/13, Znojmo
OkresZnojmo
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha30 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Rok kolaudace2012
C (180 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Popis

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji cihlový byt 2+kk o velikosti 30,2 m², situovaný do horní části Znojma na ulici Akátová. Byt se nachází v 1.patře dvoupodlažního bytového domu.

Dispozice:

Obývací pokoj s kuchyní 18,8 m², pokoj 6,6 m², koupelna se sprchovým koutem a WC 4,2 m², vstupní předsíň 2,4 m². Okna z obývacího pokoje a pokoje jsou orientovány na V stranu, z kuchyně a koupelny na J stranu.
Součástí bytu je kuchyňská linka se sklokeramickou dvouplotýnkovou varnou deskou, lednice, vestavěné skříně, dvoulůžko s nočními stolky. Okna jsou osazeny vnitřními žaluziemi.

Byt je vytápěn a ohřev vody řešen vlastním plynovým kotlem, popřípadě klimatizační jednotkou s možností topení. Měsíční náklady na vytápění jsou velmi nízké. Vynikající dostupnost do centra i občanská vybavenost, škola, školka, obchodní centra, lékař, MHD ...

Pojďte krásně a pohodlně bydlet popřípadě investovat.