PORADNA

Dotazy a odpovědi

Dobrý den, můžete mi prosím říct, za kolik mohu prodat svůj byt 3 + 1 v panelovém domě ve Znojmě?
Petr Velký - 28.03.2018 17:43
Na cenu bytů má vliv mnoho faktorů. Jedná se především o stav bytu, zda byla provedena rekonstrukce, kolik se spoří do fondu oprav, musí se doplatit jednorázově revitalizace domu, v jaké lokalitě se byt nachází a spousta dalších skutečností. Musel bych byt vidět, ale pokud chcete pouze orientačně, tak vám mohu dát rozpětí 1,2 mil až 1,9 mil. Pokud chcete přesnější částku, mohu Vám ji sdělit po fyzické prohlídce, to vše samozřejmě zdarma. DK
Pokusíme se Vám poradit s jakoukoliv otázkou!

Realitní zpravodaj

Nevybírejte pouze podle kupní ceny

Nevybírejte pouze podle kupní ceny

26.03.2018 Číslo není všechno.... Dnes detailně rozebereme a porovnáme ceny prodávaných bytů. Číslo, potažmo cenovka u konkrétní nemovitosti opravdu není to nejdůležitější a opravdu neukazuje, kolik bude toto bydlení nového majitele měsíčně ve skutečnosti stát.

Pokračování článku >>
V čem bude realitní rok 2021 jiný než rok 2020?

V čem bude realitní rok 2021 jiný než rok 2020?

Máme za sebou velmi turbulentní rok. Na začátku roku 2020 by nejspíš nikdo nevěřil tomu, že již o pár týdnu později dojde ke kompletnímu vypnutí české ekonomiky, izolaci lidí a obav z budoucnosti. Je jen otázkou času, kdy bude na téma pandemie natočen celovečerní film. Doposud nezodpovězenu otázkou ovšem zůstává, jestli jej budeme sledovat z domova nebo na něj budeme moci zajít do kina.

Pokračování článku >>
Nemovitostí na prodej je nedostatek. Koupit za rozumnou cenu je stále těžší

Nemovitostí na prodej je nedostatek. Koupit za rozumnou cenu je stále těžší

Rok 2020 patřil zájmem o nákup nemovitostí k rekordním. Velká poptávka po vlastním bydlení se projevila nejrychlejším růstem cen nemovitostí za posledních 10 let. Již ve druhém čtvrtletí roku 2020 mnoho kanceláří začalo řešit velký převis poptávky nad nabídkou. Investoři, kteří by standardně vybírali nemovitosti v krajských městech, začali směřovat své investice do jiných regionů.

Pokračování článku >>