PORADNA

Dotazy a odpovědi

Dobrý den, můžete mi prosím říct, za kolik mohu prodat svůj byt 3 + 1 v panelovém domě ve Znojmě?
Petr Velký - 28.03.2018 17:43
Na cenu bytů má vliv mnoho faktorů. Jedná se především o stav bytu, zda byla provedena rekonstrukce, kolik se spoří do fondu oprav, musí se doplatit jednorázově revitalizace domu, v jaké lokalitě se byt nachází a spousta dalších skutečností. Musel bych byt vidět, ale pokud chcete pouze orientačně, tak vám mohu dát rozpětí 1,2 mil až 1,9 mil. Pokud chcete přesnější částku, mohu Vám ji sdělit po fyzické prohlídce, to vše samozřejmě zdarma. DK
Pokusíme se Vám poradit s jakoukoliv otázkou!

Realitní zpravodaj

Nevybírejte pouze podle kupní ceny

Nevybírejte pouze podle kupní ceny

26.03.2018 Číslo není všechno.... Dnes detailně rozebereme a porovnáme ceny prodávaných bytů. Číslo, potažmo cenovka u konkrétní nemovitosti opravdu není to nejdůležitější a opravdu neukazuje, kolik bude toto bydlení nového majitele měsíčně ve skutečnosti stát.

Pokračování článku >>
Je možné získat stoprocentní hypotéku?

Je možné získat stoprocentní hypotéku?

Pořízení nemovitosti na hypotéku je dnes nejběžnějším způsobem financování. A to i tehdy, pokud má kupující dostatek peněz. Je totiž rozumné při dnešních úrokových sazbách raději čerpat hypotéku a hotové peníze využít jinak. Stále více se však vyskytují případy opačné. Kupující nemá k dispozici dostatek vlastních prostředků, které je třeba složit při čerpání hypotéky. Co pak?

Pokračování článku >>
Vláda omezila služby a obchody. Realitní kanceláře mají výjimku

Vláda omezila služby a obchody. Realitní kanceláře mají výjimku

Vláda na včerejším mimořádném zasedání rozhodla o uzavření maloobchodních prodejen a služeb, a to s platností od čtvrtka 22. 10. 2020. Pomyslně se tedy vracíme do března letošního roku, kdy platila obdobná nařízení. Tentokrát ovšem dostali realitní zprostředkovatelé ihned výjimku a své služby mohou poskytovat i nadále. Samozřejmě při dodržení bezpečnostních opatření.

Pokračování článku >>